vanmontfoort
headerimage
opleiden en trainen
Opleiden en trainen
Nieuws
De Esdalschool in Drenthe kreeg als eerste de SISP-film te zien
12 februari 2010
Tijdens de Indiareis van oktober 2009 hebben jongeren van stichting Oosterpoort filmopnamen gemaakt. Onder leiding van Martine Tobé van Collegio hebben ze gewerkt aan een film voor het basisonderwijs in Nederland. Het zijn twee korte filmpjes geworden.
Lees meer...
 
Vacature senior onderzoeker
Van Montfoort/Collegio is op zoek naar een Senior Onderzoeker.
Lees meer...
 
Publicatie - De ondertoezichtstelling
‘Uitleg over wettelijk kader OTS nu gratis te downloaden’.
Lees meer...
 
Opleiding, training&coaching

Effectieve methoden zijn belangrijk; de effectieve professional is belangrijker. De effectieve beroepskracht werkt vanuit een open houding, gebruikt de beschikbare kennis en past communicatieve vaardigheden toe in de dialoog met de cliënt. Deskundigheidsbevordering, praktijkgerichte opleidingen, training en coaching zijn daarom belangrijke elementen in professionalisering in de publieke dienstverlening.

Wij zoeken met opdrachtgevers en cursisten voortdurend naar een nog beter antwoord op de vraag: ‘hoe leren beroepskrachten?’ Traditionele manieren van kennis overbrengen zoals scholingsdagen voor groepen van 12 tot 20 deelnemers zijn en blijven nuttig zolang daarin voldoende aansluiting zit met de praktijk van de deelnemers. Daarnaast zijn andere vormen nodig, waarin de beroepkracht leert van haar of zijn eigen praktijk, leren aan de hand van casuïstiek, leren door het eigen handelen in een bepaalde praktijksituatie te analyseren en te doordenken.

Vanuit deze achtergrond hebben we een gevarieerd aanbod aan deskundigheidsbevordering ontwikkeld.